Купити онлайн

31.03.2020

Особливості захисту дитячої шкіри від сонячних променів

Дитяча шкіра – ніжна та чутлива. У дітей до трьох років вона особливо вразлива до сонячних променів типу UVA/UVB. Саме тому дерматологи рекомендують уникати сонця у цьому віці. 

Це пов’язано з тим, що тільки з трьох років в організмі дитини починає формуватись меланін (цей пігмент поглинає УФ-промені та захищає клітини від шкідливого впливу вільних радикалів. Відповідно, до цього віку в дитячій шкірі відсутній захисний бар’єр, що перешкоджає дії ультрафіолету. Оберігайте малюків до 3х років від прямих сонячних променів.

Для старших дітей прогулянки під сонечком – більш безпечні.  Це   невід’ємна частина гармонійного розвитку кожної дитини. Тому перед батьками постає питання  правильного застосування сонцезахисного засобу.

Для кращого блокування негативних сонячних променів обирайте крем безпечної засмаги із  високим показником SPF, наприклад 30, 50 або 50+. Чим вищий показник SPF, тим більше сонячного випромінювання він блокує. 

Звертайте увагу на водостійкість, гіпоалергенність засобу, додаткові зволожуючі та доглядові компоненти.

Наприклад, формули сонцезахисних засобів ТМ Sun Energy розроблені фармацевтами компанії з урахуванням ніжної та чутливої дитячої шкіри. Показник SPF та водостійкість підтверджені європейськими лабораторіями. А це гарантує достовірність маркувань на етикетці дитячих продуктів. 

Серед компонентів у складі засобів є антиоксиданти (вітамін Е), що активізують природний захист шкіри від сонця. Засоби дбайливо доглядають за дитячою шкірою: усувають почервоніння і відновлюють природний баланс вологи.

Фільтри дитячих продуктів безпечні для чутливої шкіри та не викликають алергії. А знак «Захист Океану» у вигляді киту на етикетці продукту означає, що у складі формул відсутні токсичні фільтри для водної світової екостеми. 

Ще одна перевага – формула «Антипісок»: ваша дитина буде не лише захищена від сонця, а й комфортно почуватиметься  на дитячому майданчику чи пляжі завдяки консистенції засобу. Добре продумана рецептура крему перешкоджає налипанню піску на тіло.

З нашими засобами ви можете бути впевнені у захисті вашої дитини під час літніх прогулянок та відпочинку.

Тільки не забувайте дотримуватись наступних  рекомендацій:

А засоби Sun Energy організують безпечні промені сонця для шкіри вашої дитини. Здоров’я

https://my-sunenergy.com/osoblivosti-zahistu-dityacho%D1%97-shkiri-vid-sonyachnih-promeniv/