Купити онлайн

30.11.2020

Догляд та захист шкіри в горах


З настанням холодів наша шкіра стає дуже чутливою до впливу навколишнього середовища. Через перепади температур знижується здатність шкіри виробляти еластин. колаген та гіалуронову кислоту. І, як наслідок, з’являються почервоніння та лущення. Сальні залози починають виробляти менше секрету, що призводить до зниження захисних функцій шкіри. Саме тому взимку наша шкіра потребує більш ретельного догляду і захисту, особливо в горах.

Якщо Ви плануєте провести відпустку в горах взимку, то обов’язково використовуйте сонцезахисну косметику з високим SPF-фактором. зі збільшенням висоти зменшується температура та посилюється дія ультрафіолету

Адже в горах білий сніг відбиває понад 70% ультрафіолетових променів. Інтенсивність УФ-випромінювання підвищується при підйомі на вершину: кожні 1000 метрів – на 15-20%. Саме тому без належного захисту від сонця є ризик отримати опік.

Наші спеціалісти створили зимову лінійку сонцезахисних засобів Sun Energy Winter Sport, щоб захистити вашу шкіру від сонця, вітру та морозу при тривалому перебуванні на вулиці в холодну пору року, зокрема під час занять зимовими видами спорту.

Рекомендуємо Зимовий сонцезахисний крем для обличчя SPF 50+
• УФ-фільтри у складі перешкоджають негативному впливу сонячних променів
• Захищає шкіру від морозу, холодного вітру та різких перепадів температури
• Має легку консистенцію, ефективно доглядає за шкірою та покращує її стан

Щоб захистити делікатну шкіру губ від вітру, морозу та ультрафіолету, використовуй Зимовий сонцезахисний бальзам для губ SPF 20. Бальзам утворює захисне покриття, яке доглядає за губами, попереджає появу лущення й тріщин, надає шкіри гладкості та м’якості.

Взимку обирай засоби, що м’яко очищують шкіру та не пошкоджують її. Бажано використовувати м’яке молочко, пінку або гель для вмивання. Уникай спиртовмісних засобів для очищення шкіри. спирт може завдати шкоди чутливій шкірі. Що стосується скрабів, то їх можна використовувати, але тільки ввечері, перед тим, як ти лягаєш спати, щоб після скрабу твоя шкіра уникла контакту з морозом.

Не забувайте холодними зимовими днями приділяти увагу своїм рукам. Навіть використання рукавичок не вбереже руxки від негативного впливу морозного повітря. Для того, щоб уникнути неприємних наслідків дії низьких температур на шкіру рук використовуйте зволожуючі креми, які захистять їх від пересихання.

У холоднну пору року про стан шкіри необхідно піклуватись не лише зовні, а й зсередини. Частою помилкою є порушення питного режиму. Нестача води шкодить нашій шкірі, вона стає сухою та втрачає здоровий вигляд. Тому взимку рекомендується вживати чай або воду. Кава сприяє пересушуванню шкіри. Не забудьте про вітаміни, фрукти та овочі ваша шкіра буде завжди молодою і гарною.

З турботою,
Sun Energy

https://my-sunenergy.com/zimovij-doglyad-za-shkiroyu/