Купити онлайн

31.03.2020

Засоби для засмаги та захист світового океану

Вимирання та деформація коралових рифів є важливою екологічною проблемою сучасності. Серед головних причин цієї тенденції вчені виділяють: зміни у кліматі, забруднення вод Світового Океану, рибальство та туризм.

Щорічно у води океанів та морів потрапляють тонни косметичних засобів, що порушують природні умови існування організмів. Процеси руйнування коралів призводять до зникнення морських тварин й дрібного планктону та впливають на життєві умови водоростей, які взаємодіють з коралами. 

Environmental Working Group (EWG) – організація, що спеціалізуються на наукових дослідженнях у галузі токсичних хімікатів, щорічно формує списки щодо компонентів у складі сонцезахисних засобів, що роблять корали більш сприйнятливими до деформації та зникнення. 

Із несприятливих сонцезахисних фільтрів особливо виділяють оксибензон, що широко застосовується у кремах для засмаги, оскільки він відносно дешевий для виробників й є ефективним від ультрафіолетових променів. Однак, дослідження науковців, переконують нас, що оксибензон може стримувати ріст коралів і бути токсичним для них. Саме тому ряд країн світу активно працюють в напрямку заборони використання цього та інших компонентів в засобах захисту від сонця.

Одна із країн – Палау – нещодавно визначила частину океану, належну їй територіально, як морську заповідну зону та внесла заборону на 10 хімікатів, що входять до складу сонцезахисних засобів. 

У цілях збереження Великого Коралового Рифу керівництво Австралії з січня 2020 року заборонило ряд засобів з токсичними компонентами, що надають руйнуючий вплив на коралові рифи.

З 2021 року на Гаваях набере чинності закон, що забороняє у складі сонцезахисних засобів такі компоненти, як оксибензон та октіноксат, що деформують колір та пригнічують зростання коралів.

Не залишилась осторонь і Мексика, острів Бонайре у Карибському басейні, де заборонено використання сонцезахисних засобів у природних заповідниках.

Sun Energy – перша в Україні торгова марка, що почала розробку сонцезахисних засобів у форматі «eco-friendly», з турботою про світовий океан.

Знак у вигляді кита на етикетках наших продуктів свідчить про те, що засіб не шкодить водоймам світового океану. Відтепер, завдяки відсутності в рецептурах етилгексилу, метоксицинамату, октокрилен,бензофенону-3, наші продукти  більш безпечні для коралів та морських жителів. 

Користуйтесь сонцезахисними засобами Sun Energy та бережіть нашу Планету

https://my-sunenergy.com/zasobi-dlya-zasmagi-ta-zahist-svitovogo-okeanu/